Remis w Słupnie

W 9. ligowej kolejce Kasztelan wyjechał na mecz do Słupna na pojedynek z tamtejszą Deltą. Początek był bardzo udany dla gospodarzy, gdyż już w 9. minucie objęli oni prowadzenie, skutecznie wykorzystując rzut karny. Egzekutorem był Damian Lisiecki. Przy podyktowaniu karnego nie zabrakło kontrowersji i nasi piłkarze nie mogli się pogodzić z decyzją sędziego.
Na szczęście odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób, tzn. szybko doprowadzili do remisu, co miało miejsce w 17. minucie. Jakub Grabowski dobiegł do długiego, krosowego podania, ograł obrońców i zdobył gola. Kasztelan nie spoczął na laurach i szybko zdobył drugą bramkę. Tomasz Golatowski w 23. minucie pięknie uderzył z dystansu i nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Zawodnicy naszej drużyny nie zwalniali tempa zarówno do przerwy jak i po zmianie stron prowadzili grę i atakowali. Wypracowali sobie trzy doskonałe okazje do podwyższenia rezultatu, jednak brakowało szczęścia i precyzji. Delta "odgryzała się" kontrami i jedna z akcji kończy się golem na 2:2. Dokonał tego Krystian Majchrzak w 72. minucie. Do końca spotkania nasi zawodnicy próbowali ponownie wyjść na prowadzenie jednak skuteczność zawodziła i mecz kończy się podziałem punktów.

Delta - Kasztelan 2:2 (1:2) Lisiecki (9k), Majchrzak (72) - Grabowski (17), Golatowski (23)