Do rozgrywek tylko tydzień - kolejne sparingi

W minionym tygodniu Kasztelan rozegrał dwa mecze kontrolne. W środę pokonał Spartę Brodnica 2:0 bramki zdobywali: Dawid Klepczyński i zawodnik testowany. Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu i widać, że wszystko zostaje dobrze ułożone a zawodnicy, którzy są testowani są faktycznym wzmocnieniem.

W tygodniu dograno następujące transfery zawodników: Jarosława Kułagi, Damiana Koryto, Sebastiana Krajewskiego  i Daniela Mitury.

Bliski podpisania kontraktu są trzej młodzi zawodnicy.

W sobotę Kasztelan zmierzył się z Pogonią Słupia i zwyciężył 5:0. Gole strzelali: dwie zawodnik testowany, Bartłomiej Śmigrodzki, Tomasz Braniecki i Łukasz Betlejewski.

Do początku sezonu zaledwie tydzień. Pierwszy mecz zagramy w Goleszynie w sobotę o godz. 11.00 z Mińskiem Mazowieckim.