Wzmocnienia

Kasztelan kilka dni przed startem ligi dopiął kilka transferów. I tak w tym sezonie naszą drużynę prezentować będą:

Damian Koryto to obrońca lub pomocnik, który ostatnio bronił barw Delty Słupno. Jest wychowankiem Wisły Płock i tam grał w drużynach juniorskich i Wiśle I i II. Był też zawodnikiem Błękitnych Gąbin, Bzury Chodaków i Błękitnych Raciąż.

Jarosław Kułaga to również wychowanek płockiej Wisły, w której grał. Ostatnio zakładał koszulkę Błękitnych Raciąż. Gra na pozycji obrońcy.

Sebastian Krajewski to młodzieżowiec z Wisły Płock. Zawodnik bardzo uniwersalny mogący grać w pomocy i obronie na różnych pozycjach.

Daniel Mitura – to napastnik, mogący grać również na skrzydle. Jak poprzednicy jest wychowankiem Wisły, w której grał kilka sezonów. Grał również w MKS Kutno, Sparcie Brodnica, Błękitnych Raciąż, a ostatnio w Delcie Słupno.

Wojciech Mazurowski - młodzieżowiec, wychowanek Wisły Płock, obrońca o znakomitych warunkach fizycznych.

I to jeszcze nie wszyscy. Z zespołem trenuje 3 zawodników, a pozostałymi 3 klub jeszcze rozmawia. Także kolejni zawodnicy w ekipie Kasztelana to kwestia dni.

Na zdjęciu D.Mitura jeden z nabytków letnich naszego klubu. Zawodnik mający bogate CV i doświadczenie w grze w wielu klubach.