Sparing z Lechem

Zaledwie po jednym przeprowadzonym treningu, Kasztelan pod wodzą nowego szkoleniowca rozegrał mecz kontrolny gdzie jego przeciwnikiem był Lech Rypin. Mecz nasza drużyna rozpoczęła lekko wycofana i brakowało wielu akcji podbramkowych. W 32. minucie meczu zawodnik Rypina przy błędzie krycia naszych obrońców, po stałym fragmencie gry strzałem głową wyprowadził Lecha na prowadzenie. Do przerwy Kasztelan przegrywał 0:1. Po zmianie stron na boisku pojawił się między innymi Michał Dzięgielewski i siła ofensywna "piwoszy" mocno na tym zyskała. Jedna z akcji naszego najlepszego strzelca zakończyła się powodzeniem i Dzięgielewski wpisał się na listę strzelców. Mimo rosnącej z każdą minutą przewagi Kasztelan nie zdobył już drugiego gola i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W meczu zagrało trzech testowanych zawodników, którzy prawdopodobnie zasilą Kasztelana, jednak nie są to dograne transfery i nazwisk tych zawodników nie podajemy. W spotkaniu zagrał również były zawodnik "piwoszy" Mateusz Telesiewicz, jednak czy wzmocni on zespół na razie nie wiadomo.

W meczu z Lechem Kasztelan zagrał w składzie:

M.Ambrochowicz – M.Rokicki, P.Winnicki, T.Braniecki, zawodnik testowany, D.Klepczyński, zawodnik testowany, zawodnik testowany, B.Śmigrodzki, D.Kotkiewicz, Ł.Paczkowski. Po przerwie na murawie pojawili się: Ł.Betlejewski, M.Dzięgielewski, M.Telesiewicz, A.Ambrochowicz, B.Przybyszewski.