Wiatr rządził, a Kasztelan wygrał

Głównym aktorem sobotniego meczu między Deltą Słupno a Kasztelanem Sierpc był niestety wiatr i to on w wielu momentach rozdawał karty. W pierwszej połowie realne zagrożenie pod bramkowe było tylko raz za sprawą gospodarzy jednak z dobrej strony pokazał się nasz bramkarz Piotr Zieliński, który udanie interweniował. Po zmianie stron gra Kasztelana wyglądała lepiej, jednak dalej brakowało klarownych sytuacji. Aż do 71. minuty kiedy do do wrzutki z lewej strony dobiegł Arkadiusz Umiński i zakończył udanie akcję zespołu. Strzelona bramka uskrzydliła "piwoszy" i mieli oni szansę na drugie trafienie jednak Jarosław Kułaga nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Delty. Gospodarze starali się wyrównać jednak brakowało im wykończenia i mecz ostatecznie zakończył się skromnym, ale cennym zwycięstwem Kasztelana 0:1. Zwycięstwo na trudnym terenie w Wykowie bardzo cieszy, gdyż pozwoliło ono wskoczyć naszej drużynie na pozycję lidera rozgrywek. Oby tak już zostało do końca sezonu.

Delta-Kasztelan 0:1 (0:0) Umiński (71)