Raz w górę raz w dół

Zmagania Kasztelana w tym sezonie to z problemy z ustabilizowaniem formy, a co za tym idzie nieprzewidywalne wyniki. W 3. kolejce KEZZA Liga Okręgowa Płocka Kasztelan w domowym meczu zwyciężył 3:0 Polonię Radzanowo. Sam wynik cieszy, ale gra momentami nie zachwycała. Pierwsza połowa była wyrównana choć dość szybko nasza drużyna wyszła na prowadzenie. W 16. minucie świetnie w polu karnym zachował się Damian Kotkiewicz, który sprytnym uderzeniem głową wykończył centrę Arkadiusza Umińskiego. Niestety prowadzenie nie uskrzydliło sierpczan, a sam mecz się wyrównał. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się, choć to Kasztelan prowadził grę, to nie potrafił przewagi udokumentować. Z całą pewnością jakość w ofensywie zyskała kiedy na placu gry pojawił się Mateusz Biegański. To właśnie ten zawodnik okazał się skutecznym egzekutorem. W 82. minucie wykończył podanie Jakuba Wolińskiego, a w 87. minucie ustalił wynik meczu po zagraniu Daniela Mitury. Mateusz pokazał, że jest w dobrej formie strzeleckiej i trochę szkoda, że ze względów osobistych nie zawsze może brać udziału w treningach. Swoją grą jednak udowadnia, iż zasługuje na jak najwięcej minut, które przekłada na zdobycze bramkowe. Kasztelan nie zachwycił, jednak pewnie wygrał z beniaminkiem i utrzymuje się w górnej strefie tabeli.

Kasztelan-Polonia 3:0 (1:0) D.Kotkiewicz (16), M.Biegański (82)(87)

Kasztelan

Włosiński – Braniecki, Bielecki (57 Biegański), Gapiński, Witkowski, Skupiński (5 Paruszewski), Umiński (84 Błażejewski) Pniewski, Woliński, Mitura, Kotkiewicz