Sprawiedliwy remis

Po momentami ciekawym i wyrównanym meczu Kasztelan zremisował z Pogonią II Siedlce 0:0.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy przyjechali na mecz do Drobina młodym, wybieganym składem. Pogoń potrafiła te atuty tych młodych piłkarzy wykorzystać i choć brakowało w ich poczynaniach precyzji to prezentowali się przyjemnie dla "oka". Sierpczanie nie weszli dobrze w mecz. Nie grali co prawda źle, jednak brakowało dokładności, precyzji i przede wszystkim strzałów. Tych było jak na lekarstwo. Pod koniec połowy Kasztelan zaczął grać trochę lepiej jednak strzały Dawida Klepczyńskiego czy Michała Dzięgielewskiego nie trafiły do siatki. Gościom również brakowało precyzji i w całej połowie sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Po zmianie stron lepiej zaczęli sobie sierpczanie. Na bramkę uderzali Adrian Żuchniewicz czy też Michał Dzięgielewski jednak piłka nie chciała wpaść do siatki bramki strzeżonej przez Józefa Burtę. Próbę zdobycia gola zaprzepaścił także Sebastian Krajewski, który główkował nieprecyzyjnie w 72. minucie. Kiedy na zegarze widniała 81. minuta swoją strzelecką szansę miał Filip Orłowski. Urwał się obrońcom jednak w ostatniej chwili przed uderzeniem został zablokowany przez powracającego defensora gości i piłka zamiast w siatce znalazła się daleko od bramki. Mecz zrobił się interesujący, bo obie drużyny popuściły szyki w środkowej strefie i piłka raz była pod jedną bramką a za chwilę pod drugą. Brakowało jednak czystych okazji strzeleckich i ostatecznie goli w tym meczu nie uświadczyliśmy. Piłkarskie porzekadło brzmi, że jak nie możesz meczu wygrać to go zremisuj i tak można by podsumować ten mecz. Obie drużyny pokazały ciekawy futbol, jednak żadna z drużyn nie była wyraźnie lepsza. Znów Kasztelan trochę przespał pierwszą połowę i to goście przeważali. Po zmianie stron to „piwosze” rozgrywali groźniejsze akcje, jednak i jedni i drudzy byli nieskuteczni. Było to bolączką obu ekip i dlatego wynik wydaje się sprawiedliwy.

Kasztelan Sierpc – Pogoń II Siedlce 0:0