Rozstrzelani przez Sztendora

Kompletną katastrofą zakończył się mecz Kasztelana w 6. ligowej kolejce KEEZA LIGA OKRĘGOWA PŁOCKA. Przegraliśmy mecz z ostatnią drużyną w tabeli Unią Czermno w stosunku 2:5. Aż cztery trafienia zaliczył Damian Sztendor, który niczym wytrawny snajper rozstrzelał naszą drużynę. Mecz z Unią miał być dla nas na przełamanie, a tu przełamali się, ale goście. Strzelanie w 13 minucie rozpoczął Gabryjel Gromczewski. Do przerwy dwa swoje trafienia dołożył Damian Sztendor i na przerwę zawodnicy sierpczan schodzili przy wyniku 0:3. Niewiele pomogły zmiany, które wprowadzał trener Rajmund Koperek. Zawodnicy biegali niczym chłopcy we mgle. W 54. minucie Daniel Mitura zdobywa gola i wydaje się, że może jeszcze uda się uratować wynik. Nic z tego w 67. Sztendor kompletuje hattricka i jest 1:4. W 89. minucie rozmiary porażki zmniejsza Mateusz Biegański, jednak na nic to się zdaje bo po chwili Sztendor umieszcza piłkę w siatce i mecz kończy się wynikiem 2:5. Nie ma nawet co pozytywnego napisać o tym meczu. Wydaje się, że ta porażka już trzecia w 6. kolejkach nie zwiastuje nic optymistycznego na ten sezon. Kolejni sprowadzani zawodnicy nie dają odpowiedniej jakości i trudno oprzeć się wrażeniu, że coś złego dzieje się w drużynie. W sobotę gramy w Iłowie z tamtejszą Unią i kolejna porażka, będzie już prawdziwym kłopotem dla Kasztelana, bo czołówka odjedzie znacznie.

Kasztelan - Unia C. 2:5 (0:3) Mitura (54), Biegańśki (89) - Gromczewski (13), Sztendor (24)(38)(67)(90)

Kasztelan:

Kaszyński (46 Włosiński) - Braniecki, Gapiński, Bielecki (70 Błażejewski), Witkowski, Golatowski (70 Lisicki), Woliński, Biegański, Umiński, Mitura (85 Kądalski), Kotkiewicz (46 Grabowski)