Podział punktów
W 12. kolejce w Bielsku został rozegramy mecz na szczycie ligowej tabeli między Zryw Bielsk, a MKS Kasztelan Sierpc.
Ostatni mecz rundy jesiennej rozpoczął się od spokojnej gry i poznawania rywali na boisku. Pierwszy kwadrans był raczej wyrównany i żadna z drużyn nie chciała się odsłonić.
Właśnie w 15. minucie rzut rożny egzekwowali gospodarze. Do piłki najwyżej wyskoczył Brzeziński i umieścił futbolówkę w siatce. Gospodarze błyskawicznie poszli za ciosem i w 18. minucie było już 2:0. A gol to kopia pierwszej bramki. Róg, główka Brzezińskiego i gol.
Kasztelan przez kilka minut nie mógł się odnaleźć po tych dwóch ciosach, ale w 28. minucie mógł zdobyć bramkę kontaktową niestety Arkadiusz Umiński przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Zrywu.
Swoich sił próbował Daniel Mitura, który groźnie uderzał z dystansu jednak jego strzały mijały słupki bramki rywali. Dodatkowo w 40. minucie Mitura musiał opuścić plac gry doznając kontuzji.
Po zmianie stron Kasztelan prowadził grę, atakował, jednak długo nic z tego bramkowego nie wynikało. Wreszcie w 66. minucie rzut rożny naszej drużyny i celne uderzenie z główki Tomasza Branieckiego i mieliśmy bramkę kontaktową.
Do końca meczu trwało "gonienie wyniku" przez sierpczan. W trzeciej doliczonej minucie gry z autu daleko w pole karne wyrzuca piłkę Łukasz Pniewski. Zawodnik rywali wybija piłkę, która trafia do Tomasza Golatowskiego, który pięknym uderzeniem z powietrza pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania.
Ten emocjonujący mecz kończy się podziałem punktów 2:2, które daje nam utrzymanie drugiego miejsca w ligowej tabeli na przerwę zimową.
Zryw - Kasztelan 2:2 (2:0) Braniecki (66), Golatowski (90)
Kasztelan:
Kaszyński - Grabowski(85 Błażejewski), Kaca (46 Kotkiewicz), Baraniecki, Witkowski, Umiński, Pniewski, Golatowski, Mitura (40 Bielecki), Woliński, Biegański