Kolejny mecz kontrolny

W sobotnie deszczowo burzowe Kasztelan pojechał na mecz do Bieżunia. Tamtejsza Wkra beniaminek IV ligi mająca w swoich szeregach kilku byłych zawodników naszej drużyny nie dała Kasztelanowi szans. Po dobrym meczu choć rozgrywanym w trudnych warunkach Wkra pokonała Kasztelana 4:1, a drużynę rozstrzelali byli sierpczanie Michał Dzięgielewski, który zaliczył hattricka oraz Łukasz Betlejewski. Jedyną bramkę dla Kasztelana zdobył Bartłomiej Śmigrodzki, mocnym strzałem z dystansu.

Spotkanie dało możliwość trenerowi zobaczenie testowanych zawodników, a tych w składzie zobaczyliśmy dwóch Emila Pniewskiego (ostatnio nigdzie niegrającego) oraz Patryka Zielińskiego (ostatnio Orzeł Goleszyn). Czy zawodnicy zyskali aprobatę w oczach szkoleniowca Sierpca przekonamy się wkrótce.

Kasztelan wystąpił w składzie:

J.Jabłoński – M.Szulc, A.Ambrochowicz, M.Lemanowicz, B.Śmigrodzki, E.Pniewski, M.Telesiewicz, D.Majewski, A.Jastrzębski, D.Murawski, Ł.Paczkowski. Grali również: R.Zieliński, K.Łukowski, P.Zieliński

Zdjęcie: internet/kurierżuromiński