Ożarów zdobyty

Kasztelan zwyciężył w Ożarowie 3:0 i nawet przez moment jego przewaga nie podlegała dyskusji. Wynik otworzył szybko Bartłomiej Śmigrodzki strzałem głową z bliskiej odległości. Po zdobyciu gola ataki naszej drużyny wcale nie osłabły. Brakował jednak precyzji wykończenia akcji. W 25. minucie z rzutu wolnego uderzał Damian Koryto. Jego strzał zablokował obrońca jednak piłka zmyliła bramkarza gospodarzy i wpadła do siatki. W kolejnych minutach meczu świetne okazje strzeleckie mieli jeszcze Filip Orłowski czy Sebastian Krajewski, jednak nie potrafili pokonać bramkarza Ożarowa. Przewaga Kasztelana była niemal przez cały mecz jednak nie przełożyło to się na gole. W końcówce sędzia po faulu na naszym zawodniku dyktuje rzut karny. Niestety Bartłomiej Błachnio uderzył źle i bramkarz gospodarzy piłkę złapał. Miało to miejsce w 86. minucie. Niespełna 4. minuty później mamy kolejny faul w polu karnym Ożarowa i kolejna jedenastka dla "piwoszy" Tym razem skutecznym egzekutorem jest Michał Dzięgielewski, który ustala wynik meczu na 0:3. Kolejna wygrana na wyjeździe w tej rundzie z pewnością cieszy i oczekujemy zwycięstwa na własnym boisku tj. w Drobinie gdzie gramy swoje domowe mecze.

Ożarowianka - Kasztelan Sierpc 0:3 B.Śmigrodzki (2), samobójcza (25) M.Dzięgielewski (90k)