Zwycięstwo z Maszewem

W ostatni weekend Kasztelan rozegrał interesujący mecz z Amatorem w Maszewie. Spotkanie od pierwszych minut ułożyło się gdyż szybko bo już w 7. minucie bramkę dla Kasztelana zdobył Daniel Mitura. Niestety radość z prowadzenia nie trwała długo bo już w 13. minucie mocnym strzałem naszego bramkarza Piotra Zielińskiego zaskoczył Damian Surmak. Do końca pierwszej połowy mimo okazji z obu stron bramek nie było. Kasztelan od początku drugich 45. minut miał przewagę jednak goli z tego nie było. Amator "odgryzał" się i był bliski wyjścia na prowadzenie, jednak kapitalnie grał w bramce Zieliński. W 67. minucie został podyktowany rzut karny dla naszej drużyny, który na gola zamienił Daniel Mitura. Kiedy wydawało się, że "piwosze" mają wszystko pod kontrolą w 75. minucie znów jest remis. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Damian Tomczyk. Na całe szczęście mieliśmy w tym meczu na murawie dwóch bohaterów. Pierwszy z nich to Daniel Mitura, który w 78. minucie zdobywa swoją trzecią bramkę dla Kasztelana, która ostatecznie daje nam 3. punkty. Drugim bohaterem jest Piotr Zieliński, który w końcówce zawodów do świetnego występu dorzuca jeszcze obronę rzutu karnego. Wygrywamy 2:3 mecz na trudnym terenie i pniemy się w górę tabeli.

Amator - Kasztelan 2:3 (1:1) Surmak (13) Tomczyk (75) - Mitura (3)(66)(77)