Zwycięstwo w Wyszogrodzie

Po niezwykle nieudanym meczu z Goleszynem, Kasztelan pojechał na mecz do kolejnej zagrożonej degradacją drużyny Stegien Wyszogród. Mecz był przez długą część wyrównany, choć Kasztelan prowadził grę i prezentował się zdecydowanie lepiej niż w Goleszynie. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do drugiej połowy. W 48. minucie na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Umińśki. Po kilku minutach na 0:2 podwyższył Daniel Mitura. Kiedy wydawało się, że Kasztelan zdobędzie kolejne gole, gospodarze "łapią" kontakt zdobywając gola autorstwa Jakuba Rackiego. Na całe szczęście sierpczanie odpowiadają zdobyciem dwóch kolejnych goli Damiana Kotkiewicza i ponownie Arkadiusza Umińskiego i wiadomo było kto będzie zwycięski w tym meczu. Wynik na 2:4 ustala w doliczonym czasie gry Maciej Bratkowski.

Stegny - Kasztelan 2:4 (0:0) Racki (68), Bratkowski (90+2) - Umiński (48)(88), Mitura (52), Kotkiewicz (77)