Zwycięstwo na zakończenie sezonu

W ostatnim meczu sezonu Kasztelan pewnie zwyciężył na wyjeździe Stegny Wyszogród 5:0. Pierwszego gola strzelił Łukasz Betlejewski już w 3. minucie. Później zrobiło się bardziej wyrównanie i na kolejne trafienie trzeba było czekać aż do 43. minuty. Wtedy to podanie Michała Dzięgielewskiego wykończył Mateusz Biegański i do przerwy Kasztelan prowadził dwoma golami. Od początku II połowy obraz gry się nie zmienił. Kasztelan prowadził grę i tworzył strzeleckie okazje, gole z nich jednak nie padały. Bramka na 0:3 pada w 63. minucie. Wtedy to na mocny strzał w stronę bramki decyduje się Biegański. Piłka mimo interwencji obrońców znalazła się w siatce i Mateusz zaliczył 2. swoją bramkę. Po kilku minutach pada kolejny gol. Z 16. metra płaskim strzałem po ziemi popisuje się Maciej Lemanowicz i zdobywa gola. Jak się później okaże było to ostatnie trafienie Maćka w barwach Sierpca, gdyż zawodnik ten i wieloletni kapitan kończy swoją piłkarską przygodę. Na koniec meczu zresztą koledzy z drużyny tworzą Maćkowi szpaler, czym doceniają jego oddanie dla klubu. Nim to jednak nastąpiło zdobywamy 5. bramkę. 80. minuta, Lemanowicz wypuszcza w uliczkę Michała Dzięgielewskiego. ten technicznie trąca piłkę a ta znajduje drogę do siatki. Tym samym Michał zdobywa 30. gola w tym sezonie, co jest imponującym wynikiem. Wygrywamy 0:5 i kończymy efektownie ten sezon. Awans i wielka radość, ale również trochę znaków zapytania. Jak będzie wyglądać kadra zespołu w IV lidze, gdzie rozgrywać będziemy rundę jesienną, itd.

Jeszcze raz gratulacje dla piłkarzy, trenerów i działaczy.

Stegny Wyszogród - Kasztelan Sierpc 0:5 (0:2) Ł.Betlejewski (3), M.Biegański (43)(63), M.Lemanowicz (69), M.Dzięgielewski (80)

Sędzia: R.Szczytniewski

Kasztelan: B.Przybyszewski – P.Winnicki (25 M.Siennicki), M.Śnieć, M.Rokicki, J.Brzemiński, M.Lemanowicz (80 M.Ambrochowicz), D.Klepczyński, B.Śmigrodzki, Ł.Betlejewski (46 E.Cendlewski), M.Biegański, M.Dzięgielewski