Turniej OZPN

Przerwa zimowa, drużyna w roztrenowaniu a mimo to Kasztelan nie próżnuje. W sobotę 15 grudnia wziął udział w Klubowym Turnieju Seniorów o Puchar Prezesa POZPN w Płocku. Zgłoszonych zostało 18 drużyn rozdzielonych na 3 grupy. Kasztelan trafił do grupy B gdzie osiągnął następujące wyniki:

Kasztelan-Amator 0:2, Kasztelan-Stoczniowiec 2:2, Kasztelan-Błyskawica 1:2, Kasztelan-Skrwa 1:1, Zjednoczeni-Kasztelan 1:3.

Niestety zdobycie zaledwie 5 punktów nie dało awansu do dalszej części turnieju i odpadliśmy zdecydowanie przedwcześnie.

Turniej wygrała drużyna Skry Drobin która pokonała w finale Orła Goleszyn 5:0.

Kasztelan wystąpił w składzie:

Kasztelan: P.Zieliński – J.Kułaga, Ł.Pniewski, A.Ambrochowicz, D.Klepczyński, T.Braniecki, W.Mazurowski, D.Koryto, A.Żuchniewicz, B.Śmigrodzki, D.Kotkiewicz, Ł.Paczkowski

Chciałoby się rzec aby ten piłkarski roku już się skończył bo druga jego część nie jest dla naszych piłkarzy dobra.