Przegrana w Bielsku

W środę 14 czerwca odbył się przełożony mecz z ostatniej kolejki między Zrywem Bielsk a Kasztelanem. Pierwsza połowa to popis gospodarzy a konkretnie Adriana Żuchniewicza. Niefrasobliwość naszych defensorów była przez rywali skrupulatnie wykorzystana, Żuchniewicz ustrzelił klasycznego hattrica trafiając do siatki w 21, 28 i 45 minucie. Ostatni gol padł z rzutu karnego bo niepotrzebnym faulu naszego zawodnika. Kasztelan odpowiedział golem w 35. minucie Damiana Kotkiewicza. Centra z rzutu rożnego i Damian w swoim stylu główką pokonuje bramkarza gospodarzy. Po zmianie stron znów dajemy się zepchnąć do defensywy i w 70. minucie tracimy 4. go gola zdobytego a jakże przez Żuchniewicza. Po tym i roszadach w składzie, wreszcie zaczyna się mecz dla piwoszy. Indywidualna akcja i Bartłomiej Śmigrodzki zdobywa ładną bramkę. W 76. mamy gola kontaktowego zdobywa po dograniu Majewskiego Emil Cendlewski, który huknął pod poprzeczkę z 10. metra. Kasztelan dąży do wyrównania i ambitnym gościom to się udaje w 86. minucie. Centra Pawła Wojciechowskiego i akcję zamyka Śmigrodzki, który z bliska zdobywa gola. Upragniony remis. Bielszczanie nie odpuszczają jednak. W 90. minucie tworzą znakomitą sytuację, którą marnują. W doliczonym czasie gry wrzutka w nasze pole karne i Damian Lewandowski w zamieszaniu kieruje piłkę do siatki. Nasi zawodnicy protestują bo uważają, że zawodnik bielszczan pomógł sobie ręką. Sędzia nie dopatruje się przewinienia i uznaje gola. Przegrywamy mecz po ambitnej grze 5:4.

Zryw Bielsk - Kasztelan Sierpc 5:4 (3:1) A.Żuchniewicz (21)(28)(45 rzk)(70), D.Lewandowski (90+3) – D.Kotkiewicz (35), B.Śmigrodzki (72)(86), E.Cendlewski (76)

Sędzia: A.Majewski

Zryw: K.Grzelak - K.Gapiński (87 M.Stocki), K.Łęcki, Ł.Zawadzki, Ł.Umiński (70 Ł.Kozłowski), B.Lorenc (46 M.Wochowski), H.Pessel, F.Orłowski, J.Sulkowski, A.Żuchniewicz, K.Przygucki (46 D.Lewandowski),

Kasztelan: M.Ambrochowicz - B.Śmigrodzki, T. Braniecki, A.Ambrochowicz, M.Siennicki, M.Szulc, K.Sokołowski (CzK 90+3), D.Majewski, E.Cendlewski (84 P.Wojciechowski), D.Kotkiewicz, J.Kotecki (64 D.Rosiak)