Porażka w Finale Pucharu

W meczu finałowym okręgu Płockiego Kasztelan spotkał się w Płocku z tamtejszą Wisłą II. Lepsi o jedną bramkę okazali się płocczanie. Bramkę na wagę zwycięstwa w 24. minucie zdobył Piotr Majchrzak. Mimo kilku okazji nie udało się "piwoszom" wyrównać i Puchar trafił do Wisły.

Wisła II - Kasztelan 1:0 (1:0) P.Majchrzak (24)

Wisła: M.Zapytowski - K.Kucharski, K.Krupiński, P.Lisiecki, M.Mielczarski (70 E.Szostak), M.Tomaszewski (88 K.Szczudliński), R.Gałązka (58 F.Januszczak), P.Majchrzak (90 B.Tomaszewski), P.Wieliczko (90 B.Zieliński), F.Hiszpański, A.Szczutowski (84 J.Perlak).

Kasztelan: P.Zieliński - W.Mazurowski, J.Kułaga, P.Winnicki, T.Braniecki, D.Klepczyński, Ł.Betlejewski (46 M.Rokicki), B.Śmigrodzki, A.Żuchniewicz, D.Koryto, S.Krajewski II (77 Ł.Paczkowski).

Szczegółowy opis meczu na stronie Wisły:

Foto Wisła Płock