Ofensywa transferowa

Ledwo zaczęła się przerwa w rozgrywkach to działacze Kasztelana wzięli się ostro za transfery. Pierwszym wzmocnieniem sierpczan został Jarosław Brzemiński, który przeszedł do naszej drużyny ze Skrwy Łukomie. Brzemiński jest wychowankiem naszego klubu, w którym grał przez wiele lat. Odszedł kilka sezonów temu, a teraz wraca. Gra na pozycji skrajnego obrońcy.

Kolejnymi wzmocnieniami okazała się "trójca z Bieżunia" jak można nazwać Łukasza Betlejewskiego, Michała Dzięgielewskiego i Marcina Rokickiego. Podobnie jak Brzemiński są oni wychowankami naszego klubu, z którym rozstali się przed kilku laty. Zakusy ponownego ich sprowadzenia prowadzone były od kilku sezonów, ale dopiero teraz udało się ponownie ściągnąć tych zawodników do Sierpca. Betlejewski to środkowy pomocnik, Dzięgielewski to napastnik,  a Rokicki obrońca.

Kolejnym transferem choć ciężko do tak nazwać jest powrót do drużyny Arkadiusza Jastrzębskiego, który odszedł na jesieni z naszego klubu, po rzekomym konflikcie z trenerem. Teraz podobno wszystkie sprawy zostały wyjaśnione i Arek ma ponownie wkładać koszulkę "piwoszy".

Z klubu odchodzi jeden piłkarz Patryk Zieliński, który prawdopodobnie zasili Amatora Maszewo.

Foto: kurierzuromiński.pl