MECZ NOWOROCZNY

Jak co roku od blisko 30 lat na boisku w Sierpcu został rozegrany Mecz Noworoczny. Tradycja została podtrzymana również w Nowy Rok 2022 i chwilę po godzinie 12, na murawę miejskiego stadionu wybiegli entuzjaści sportu. Drużyny podzielono na żółtych i czerwonych. Na murawie nie mogło zabraknąć Jarosława Perzyńskiego naszego Burmistrza Miasta, o którym wszyscy doskonale wiedzą, że jest propagatorem sportu i czynnie uczestniczy w takich inicjatywach. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 4:4, a pierwszą bramkę w nowym roku zdobył Jarosław Brzemiński. W obu ekipach nie zabrakło, byłych zawodników, kibiców, oraz zaproszonych gości a oto składy obu drużyn:

Czerwoni: Marek Kordulasiński - Jarosław Perzyński, Krzysztof Blongiewicz, Daniel Prusiński, Jerzy Szczepański, Rajuls Makma, Kamil Perzyński. Trenerem ekipy był Krzysztof Pniewski - kierownik naszego klubu

Żółci: Przemysław Burzyński - Patryk Folgier, Jarosław Burzyński, Marcin Szulc, Sebastian Kosiorek, Bartłomiej Śmigrodzki, Aksahay Kumar. Trenerem był Hubert Góralski - prezes naszego klubu

Piłkarzom dopingowali kibice. Nie mogło na tym meczu zabraknąć stałych bywalców trybun naszego stadionu. Wielkie podziękowania dla wszystkich za obecność i wspólną piłkarską zabawę.

Zapraszamy już za rok.