Do "Stacji Sierpc" dojechał MKS Kasztelan

W ostatnich dniach MKS Kasztelan Sierpc parafował kolejną umowę sponsorską. Tym razem nasz klub otrzymał finansowe wsparcie od firmy, która realizuje w naszym mieście budowę kompleksu handlowego-usługowego pod nazwą „Stacja Sierpc”. Ze strony naszego nowego sponsora umowę podpisał Pan Tomasz Rydlewski - Prezes spółki realizującej inwestycję Stacja Sierpc. Warto nadmienić, iż Prezes Tomasz Rydlewski, to rodowity sierpczanin i były piłkarz naszego klubu. Tym bardziej cieszymy się z tego, że jego spółka zdecydowała się na współpracę z Kasztelanem. Cieszę się, że możemy wesprzeć klub, podpisując umowę o współpracy - powiedział naszej stronie internetowej Pan Tomasz Rydlewski. Mam nadzieję, że będziemy razem budować coś pozytywnego w Sierpcu, zaczynając od najmłodszych adeptów szkółki Kasztelana, aż po drużynę seniorów. A to, co uda nam się wypracować teraz, będzie owocowało w przyszłości dla rozwoju klubu i całego miasta oraz regionu.

Od władz klubu Pan Prezes Tomasz Rydlewski otrzymał pamiątkową koszulkę.

Fotorelacja z wyręczenia koszulki poniżej. W gali wziął udział również Burmistrz Miasta Sierpca Pan Jarosław Perzyński, który również otrzymał pamiątkową koszulkę (o tym będziemy pisać w osobnym poście), oraz działacze klubu MKS Kasztelan.