Czas pożegnań

Z wielką przykrością pragnę poinformować iż strona kasztelansierpc.futbolowo.pl przestanie być aktualizowana. Władze klubu prawdopodobnie mają inny pomysł na promowanie klubu być może w innym miejscu i nie podjęły rozmów o kontynuacji współpracy z administratorem strony.

Zarządowi, działaczom, piłkarzom a przede wszystkim czytającym kibicom pragnąłbym bardzo podziękować i życzyć wielu sportowych emocji, a klubowi MKS Kasztelan Sierpc wielu zwycięstw i powrotu do IV ligi.

Dodam, że w klubie doszło do wielu zmian kadrowych. Pojawiły się nawet plotki o upadku klubu. Kibiców jednak uspokajam. Na stanowisku trenera pozostał Artur Wyczałkowski, a do drużyny dołączyło wielu dobrych zawodników i Kasztelan z pewnością walczył będzie o najwyższe cele w lidze.

Jeszcze raz powodzenia na piłkarskim szlaku.